Робота ЦІВЛ визнана такою, відповідає критеріям акредитації ВООЗ

20 лютого 2017 року міжнародною експертною комісією Всесвітньої Організації Охорони Здоров’я була проведена акредитація Централізованої імунно-вірусологічної лабораторії з діагностики СНІДу та інших особливо небезпечних вірусних інфекцій Державної установи «Одеський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» з питань виконання Програми елімінації кору та краснухи, профілактики вродженої краснушної інфекції.

Згідно наказу МОЗ України від 13.12.2003 р. №631 «Про створення лабораторної мережі з діагностики кору, краснухи та епідемічного паротиту» Централізована імунно-вірусологічна лабораторії з діагностики СНІДу та інших особливо небезпечних вірусних інфекцій є субнаціональною вірусологічною лабораторією для 7-ми регіонів України (Одеська, Вінницька, Кіровоградська, Миколаївська, Полтавська, Херсонська, Хмельницька області) .

Мета акредитації: огляд показників діяльності та ефективності роботи вірусологічної лабораторії по виконанню заходів з елімінації кору та краснухи, за 2016 рік та поточний період 2017 року.

Під час акредитації обговорювались питання епідеміологічного нагляду за кором, краснухою та іншими захворюваннями з екзантемними проявами, організації лабораторних досліджень на ці інфекції.

Міжнародною експертною комісією робота лабораторії визнана такою, що відповідає критеріям акредитації ВООЗ.

© 2018 Одеський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України. Усі права захищені.
Розробка сайту та техпідтримка — net-tuning.com. Хостинг - JuraHost.com